Manchetknopenwinkel.nl by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Ma t/m vrij voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verstuurd
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen

Pochet Michaelis - Rood met lichtblauwe Paisley

ID: PCH-M-525
19.95 €19,95 op voorraad

Stijlvolle rode pochet van Michaelis met een lichtblauwe paisley print.

Een eigentijdse pochet die je uitstekend kunt combineren met een trendy vlinderstrik in hetzelfde patroon of juist met een contrasterend dessin.

  • Merk Michaelis
  • Kleur Rood
  • Materiaal 100% zijde
  • Afmeting 28 x 28 cm


Prima das, fijne gebreide stof. Snelle brievenbus levering. TOP!!
Jesse M.
Op zoek naar nieuwe bretels en bij E.L. Cravatte gevonden wat ik zocht. Hele ruime keuze, goed te filteren op de website. Prima kwaliteit en vlotte nette levering. Kortom; zeer tevreden. Ik bestel hier zeker weer.
Henk

Bretels super

Bas Akerboom
Overzichtelijk website, super snelle levering en - last but not least, mijn werkbroek hangt niet meer op mijn knieën. Ik ben super blij (en ik denk mijn omgeving ook :-))
Albert Boersma
prima bretels. Ik ga nog een paar bestellen.
O. Heijn
Als musicus in ruste is rondlopen met bretels met notenschrift erop een leuk en ludiek\"statement\". Witte bretels met zwarte muzieknoten passen bovendien op zowat alle kleuren hemd. Ook dat mooi meegenomen.
Niels Walen

Betaal veilig online

×