Manchetknopenwinkel.nl by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Ma t/m vrij voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verstuurd
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen

Luxe Herensokken - Saffierblauw

ID: SK-L-072
9.95 €9,95 op voorraad

Luxe herensokken in de kleur saffierblauw. Deze luxe sokken van E.L. Cravatte kunnen goed worden gecombineerd bij de andere accessoires van E.L. Cravatte in dezelfde kleur.

De sokken zijn gemaakt van hoogwaardige materiaal met bijkomend voordeel dat ze geschikt zijn voor schoenmaat 39 tot en met 45.

Om ervoor te zorgen dat u lang plezier zult hebben van deze herensokken, adviseren wij de sokken te wassen tot maximaal 40 graden en raden wij het drogen in de droger af.

  • Pakketten 1-pack
  • Materiaal 98% Katoen - 2% Elastaan


Mooie bretels en hele goede kwaliteit. Blijven goed vastzitten.
Marga Boonstra
Mooie stropdassen voor een goede prijs. Een snelle levering doormiddel van brievenbuspakketje.
Anthony Kinneging-Kouters
Bretels supersnel geleverd en zit perfect.
Rinus den Ouden
Een specialist die met een breed assortiment van goede produkten het wel heel makkelijk maakt om een keuze te maken. Bovendien zijn mijn brede werkbretels van onberispelijke kwaliteit. Geen lekke banden, zoals ik het losraken van clips op de broekrand noem. Dus geen Chinese Ali-kwaliteit.
Tel hier een fatsoenlijke prijs, snelle verzending en slimme verpakking bij op, het kon door de brievenbus, reeds op de volgende dag. Het is dus duidelijk dat dit een aanrader is.
Udo
Super geregeld, zelfs helemaal in Oostenrijk snel ontvangen. Snelle mail communicatie. Top! Dankjewel
Leony vos

Super service! Levering binnen een dag, goede producten! Goede service, snelheid en kwaliteit.

Joost Fledderus

Betaal veilig online

×